Gordonki

Żłobek na Bemowie, Zapisy do żłobka w Warszawie, Żłobek Warszawa cena, żłobek Bemowo cena, żłobek Warszawa, żłobki w Warszawie ceny, żłobek w Warszawie, najlepszy żłobek w Warszawie

? Gordonki łączą muzykę z ruchem , przy czym muzyka oznacza tutaj śpiew, słuchanie, ruch i grę na instrumentach. Zajęcia mają swobodny, nie narzucajacy charakter, w których czasie dzieci nie biorą udziału w ruchach naśladowniczych czy schematycznych (jak np. maszerowanie w takt muzyki).

? Dzieci czują dużą swobodę w poruszaniu się, a ich reakcje ruchowo – muzyczne są w pełni akceptowane. Zadaniem osoby prowadzącej jest jedynie motywowanie i nakierowywanie ich.

? Podczas Gordonek najważniejsza jest zabawa oraz korzystanie z atrakcyjnych dla dzieci przedmiotów, takich jak chusty, wstążki, piłki, kolorowe piórka, grzechotki, bański mydlane etc.

?? Nagrania używane na zajęciach nie są przerabiane – najważniejszy jest ruch, melodia oraz rytm. W czasie zabawy melodie prezentowane są w różnych skalach, dzięki czemu dzieci w łatwy sposób uczą się języka muzycznego .