Żłobek Bemowo Warszawa, żłobek Warszawa, żłobek Bemowo, żłobki w Warszawie ceny, żłobek w Warszawie, najlepszy żłobek w Warszawie.

Oferta Zajęć

Proponujemy Państwu szeroki wachlarz zajęć, które wpływają na prawidłowy rozwój naszych maluchów.

ZAJĘCIA:

 • język angielski
  Doskonale wiemy, jak ważny i potrzebny jest język obcy w życiu malucha, a przecież dziecko uczy się go najefektywniej. Maluchy świetnie bawią się w czasie zajęć i błyskawicznie zapamiętują słowa i zwroty w języku angielskim.
 • sensoplastyka
  Korzyści płynące z zajęć sensoplastyki są nieocenione. W ich czasie pobudzane są wszystkie zmysły dzieci, co jest bardzo ważne w rozwoju maluchów. W czasie zabawy maluchy współpracują ze sobą, konkurują, podpatrują i naśladują siebie nawzajem, a do tego intensywnie rozwijają swoją kreatywność.
 • gordonki
  Te zajęcia muzyczne w żłobku prowadzone są według teorii Edwina E.Gordona. W jej myśl dzieci uczą się bez przymusu, w swoim tempie w towarzystwie muzyki i przeróżnych rekwizytów. Radość dzieci na zajęciach jest nieoceniona.
 • multisensoryka
  Zajęcia sensoryczne w żłobku są jedynymi, których program został stworzony na podstawie teorii integracji sensorycznej przez doświadczonego pedagoga, terapeutę integracji sensorycznej. Multisensoryka rozwija dziecko i edukuje, zapobiega powstawaniu deficytów sensorycznych oraz określa profil sensoryczny malucha.
 • logopedia
  Zajęcia logopedyczne odgrywana ogromna role w kształtowaniu rozwoju mowy i języka dzieci. Pozwalają także na zapobieganie nieprawidłowościom w mowie, szybkie ich wykrycie oraz podjęcie natychmiastowej pracy nad prawidłowym rozwinięciem aparatu mowy. Na zajęciach prowadzone są ćwiczenia, które usprawniają narząd mowy, stymulują i kształtują prawidłową mowę, rozwijają poprawną fazę oddechową i wzbogacają słownictwo.
 • logorytmika
  Zajęcia te wspierają zajęcia logopedyczne, łącząc ją z rytmiką. Dzięki temu dziecko ćwiczy sferę słuchową, sferę ruchową i słuchowo- ruchową. W czasie zajęć stosujemy elementy gimnastyczne przy muzyce, w których przewodni jest rytm. W czasie ćwiczeń maluchy nabywają nawyki artykulacyjne i ruchowe, kształtując ruchy ciała, usprawniając narząd mowy oraz udoskonalając koordynację wzrokowo-ruchowo-słuchową.
 • dogoterapia
  Pies niezwykle pozytywnie wpływa na rozwój sensoryczny dziecka. Pomaga on przełamać lęk, pobudza aktywność i ciekawość świata. Dogoterapia to uwielbiane zajęcia przez dzieci, które stwarzają przyjazny kontakt pomiędzy maluchem a zwierzęciem. Kształtują także poczucie odpowiedzialności, empatię i prawidłową postawę wobec zwierząt.
 • tańce
  Niezwykle fajna forma zabawy, jaką są tańce, niesie ze sobą mnóstwo radości. Taniec pozwala na rozwój ruchowy malucha, zapobiega jego wadom postawy, uczy poczucia rytmu i słuchu muzycznego oraz niesamowicie rozwija wyobraźnie. Taniec to solidna dawka endorfin, która udziela się całemu otoczeniu.

 

 

 

 

Żłobek Bemowo Warszawa, żłobek Warszawa, żłobek Bemowo, żłobki w Warszawie ceny, żłobek w Warszawie, najlepszy żłobek w Warszawie.
Żłobek Bemowo Warszawa, żłobek Warszawa, żłobek Bemowo, żłobek w Warszawie, najlepszy żłobek w Warszawie.