Żłobek Bemowo Warszawa, żłobek Warszawa, żłobek Bemowo, żłobki w Warszawie ceny, żłobek w Warszawie, najlepszy żłobek w Warszawie.

Adaptacja

…Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat…
Janusz Korczak

DROGI RODZICU:
Pójście do żłobka to często pierwsze rozstanie malucha z rodzicami na dłużej niż kilka minut. Dlatego bardzo ważna jest ADAPTACJA, która jest czasem przygotowania malucha na nową przygodę w najbardziej komfortowy I bezpieczny dla niego sposób. To kluczowy moment!

W naszym żłobku DOSTOSUJEMY ADAPTACJĘ do INDYWIDUALNYCH POTRZEB TWOJEGO DZIECKA. Każde dziecko jest inne, wyjątkowe. Każde dziecko potrzebuje SWOJEGO CZASU. ADAPTACJA to PROCES. U NAS nie ma POŚPIECHU!

W naszym żłobku umożliwiamy stopniowe wchodzenie w grupę, poznawanie miejsca, plan dnia, zaciekawienie się nowym miejscem, otoczeniem I poznaniem opiekunów.

Stawiamy na najbardziej NATURALNĄ adaptację w towarzystwie RODZICA, w tzw. modelu berlińskim. Elastyczność pełni tu ważną rolę, bo nie jesteśmy w stanie w 100% przewidzieć ile czasu na każdym z etapów adaptacji będzie potrzebować TWOJE dziecko.

POSTARAJ się przez kilka pierwszych dni zostawić dziecko na krócej – nauczy się, że wracasz, pozna inne dzieci.

EMOCJE – gdy Ty będziesz przestraszony tym, że zostawiasz dziecko – w nim strach będzie większy.

Polecamy książeczkę „PORA DO ŻŁOBKA. BOBASKI I MIŚ” – książka z okienkami.

My już z niecierpliwością czekamy na was drogie maluszki!

Żłobek Bemowo Warszawa, żłobek Warszawa, żłobek Bemowo, żłobki w Warszawie ceny, żłobek w Warszawie, najlepszy żłobek w Warszawie.
Żłobek Bemowo Warszawa, żłobek Warszawa, żłobek Bemowo, żłobek w Warszawie, najlepszy żłobek w Warszawie.