„Żeby kózka nie skakała ...
...Toby smutne życie miała.

Bo figlować- bardzo miło,
A bez tego- toby było
Nudno...” J. Tuwim

Psotnikowe urodziny

W zależności od Waszych zainteresowań przygotujemy:

Urodziny plastyczno-artystyczne, gdzie dzieci będą mogły z różnych przedziwnych przedmiotów przygotować coś wyjątkowego, oryginalnego i niepowtarzalnego- biżuteria, zabawki, torby, kwiatki, wiatraczki i różne przedziwne zwierzaki!
A mali konstruktorzy zbudują zamek lub samochód z kartonów, który potem sami śliczne udekorują. Zapewniamy, że dzieci potrafią zrobić coś wspaniałego z niczego!

Urodziny taneczno-muzyczne

zumba, balet, taniec nowoczesny? Dlaczego nie? Jeśli Twoja pociecha kocha taniec, to będzie dla niej wspaniała niespodzianka! Dobra zabawa na całego gwarantowana! Pod okiem przebojowego instruktora, Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwa gwiazda! W programie wiele zabaw i nauka profesjonalnego układu choreograficznego.

Cukiernicze cuda

W kuchni dzieci zawsze dobrze się bawią - tym bardziej, gdy to co same zrobiły da się zejść, a do tego smakuje i wygląda wspaniale! a co zrobimy? Odsypiemy trochę mąki, dodamy jajka i cukier, wymieszamy i wsadzimy do piekarnika. Ale żeby nie było nudno, to po wyjęciu z pieca udekorujemy nasze ciasteczka kolorowym lukrem, kuleczkami cukrowymi i różnymi posypkami-nadamy kolor i kształt naszym cudownym wypiekom!

A w miedzy czasie: poczęstunek i tort oraz wiele zabaw ruchowych z chustą Klanzy, tunelami, piłeczkami i woreczkami!!! A dla wytrwałych tor przeszkód! Po tylu atrakcjach Twoje dziecko na pewno wróci do domu zadowolone!

Zadzwoń i dowiedź się o więcej.